Stanley Warranty Policy

Garanti


STANLEY Europe ürünlerinin kalitesinden emindir ve bu yüzden ürün kullanıcılarına normalin üzerinde bir garanti sunmaktadır. Bu garanti bildirimi sözleşmeden doğan veya yasal haklarınıza bir ek olup bunları hiçbir şekilde etkilemez. Garanti, Avrupa Birliği Üyesi Ülkeleri ve Avrupa Serbest Ticaret Böl­gesi alanlarında geçerlidir.


BİR YILLIK TAM GARANTİ


STANLEY ürününüzde satın alma tarihinden itibaren 12 ay içerisinde hatalı malzeme veya işçilik nedeniyle bir arıza meydana gelmesi durumunda, aşağıdaki şartlar dahilinde STANLEY Europe tüm arızalı parçaları ücretsiz olarak değiştirmeyi veya tarafımızca uygun görülmesi durumunda ürünü yenisiyle ücretsiz olarak değiştirmeyi garanti eder:

  • Ürün sağlanan talimatlar uyarınca kullanılmış ve yanlış kullanım, aşırı zorlanma, yüklenme veya mekanik darbeye maruz kalmamış olmalıdır.
  • Üründe aşırı aşınma ve yıpranma mevcut olmamalıdır.
  • Yetkili kişi­ler harici onarım girişimlerinde bulunulmamalıdır.
  • Ürüne ait satın alma kanıtı sunulmalıdır.
  • STANLEY ürünü tüm orijinal parçalarıyla birlikte tam olarak iade edilmelidir.

Bu garanti sarf malzemelerini kapsamamaktadır ve kullanıcının ürünü koruma ve gerektiğinde kalibre etme yükümlülüğünü ortadan kaldırmaz.

Herhangi bir talebinizin bulunmanız durumunda, STANLEY katalogu içerisinde belirtilen en yakın yetkili STANLEY bayisiyle temas kurun veya ambalaj üzerinde ya da kılavuzda belirtilen adreste bulunan STANLEY bürosuna başvurun. Yetkili Stanley bayilerinin bir listesi ve satış sonrası hizmetlerimizin tüm ayrıntıları internet üzerinde www.stanley.eu adresinde mevcuttur.