RP250 | FRÉZKA Type 1

Seznam dílů

Položka č. Číslo výrobku Množství na Popis výrobku Typ Další info Stav výrobku Směrná cena
1 5140039-01 1 VÝROBNÍ ŠTÍTEK RP250
2 5140039-02 8 ŠROUB M4X20
3 5140039-03 1 KRYT MOTORU TOP
4 5140039-04 1 SPEED SWITCH ASSY
5 5140039-05 2 ŠROUB ST4.2 X 9.5
6 5140039-06 5 ŠROUB ST3.0 X 10
7 5140039-07 2 SVORKA BRUSH
8 5140039-08 2 KRYT
9 5140039-09 1 BRUSH SET (2)
10 5140039-10 2 DRŽÁK UHLÍKU
11 5140039-11 1 VÝROBNÍ ŠTÍTEK
12 5140039-12 1 ŠTÍTEK
13 5140039-13 1 VÝKONNOSTNÍ ŠTÍTEK
14 5140039-14 1 POLE
15 5140039-15 1 LOŽISKO
16 5140039-16 2 ŠROUB ST4.2 X 60
17 5140039-17 1 KOTVA
18 5140039-18 1 UPÍNACÍ POUZDRO 1/4-INCH
19 5140039-19 1 LOCKNUT M12
20 5140039-20 2 ŠROUB M4 X 10
21 5140039-21 1 PODKLADNÍ DESKA
22 5140039-22 1 LOŽISKO
23 5140039-23 2 POJISTNÝ KROUŽEK
24 5140039-24 1 RÁM PLUNGER
25 5140039-25 4 ŠROUB ST4.2 X 25
26 5140039-26 1 MATICE
27 5140039-27 1 KRYT LOCK
28 5140039-28 6 ŠROUB M4 X 12
29 5140039-29 2 PRUŽINA
30 5140039-30 2 TĚSNĚNÍ BELLOWS
31 5140039-31 2 PLUNGE ROD
32 5140063-52 1 COVER SET
33 5140063-52 1 COVER SET
34 5140039-34 2 WING BOLT
35 5140039-35 1 PRUŽINA
36 5140039-36 8 MATICE M5
37 5140039-37 1 ZÁKLADNA
38 5140039-38 2 SET SCREW M5 X 8
39 5140039-39 2 ŠROUB M5 X 25
40 5140039-40 1 SUB-BASE
41 5140039-41 1 CHIP GUARD
42 5140039-42 1 PRUŽINA
43 5140039-43 1 STEEL BALL
44 5140039-44 1 ADJUSTING PLATE
45 5140039-45 1 REVOLVEROVÁ HLAVA
46 5140039-46 1 WAVE WASHER
47 5140039-47 1 SET SCREW M5 X 20
48 5140039-48 1 ŠROUB M4 X 3
49 5140039-49 1 SET SCREW M5 X 35
50 5140039-50 1 SET SCREW M5 X 12
51 5140039-51 1 SPINDLE LOCK BUTTON
52 5140039-52 1 KRYT LOCK
53 5140039-53 1 PRUŽINA
54 5140039-54 1 WING BOLT
55 5140100-01 1 HANDLE SET
56 5140039-56 4 ŠROUB M4 X 16
57 5140039-57 4 SPRING WASHER
58 5140039-58 4 PODLOŽKA
59 5140039-59 1 RUKOJEŤ LEFT
60 5140103-00 1 DEPTH ADJUSTMENT ROD
61 5140103-00 1 DEPTH ADJUSTMENT ROD
62 5140039-62 1 O-RING 6.3 X 1.8
63 5140039-63 1 INDIKÁTOR DEPTH
64 5140039-64 1 ADJ KNOB
65 5140039-65 1 STRUNA
66 5140039-66 1 CHRÁNIČ STRUNY
67 5140039-67 1 ŠROUB M4 X 10
68 5140039-68 1 LOCK LEVER PLUNGE
69 5140039-69 1 LOCK BOLT M8 X 36
70 5140039-70 1 WAVE WASHER
71 5140039-71 1 POJISTNÁ MATICE M8
72 5140039-72 1 RUKOJEŤ RIGHT
73 5140039-73 1 PŘÍCHYTKA STRUNY
74 5140039-74 2 ŠROUB M4 X 16
75 5140039-75 1 MOTOR HOUSING
76 5140039-76 1 LEAD WIRE
77 5140039-77 1 TRUBKA
78 5140039-78 1 SPÍNAČ
79 5140039-79 1 KRYT
80 5140100-01 1 HANDLE SET
81 5140039-81 1 WRENCH
82 5140039-82 1 FAN BAFFLE
83 5140039-83 3 ŠROUB M3 X 8
84 5140039-84 3 ŠROUB M5 X 12
85 5140039-85 2 SPRING WASHER
86 5140039-86 2 PODLOŽKA
87 5140039-87 1 GUIDE PLATE PARALLEL
88 5140039-88 2 VODICÍ TYČ
89 5140039-89 1 KOLÍK CENTER
862 5140040-18 1 TOOL BAG OPTIONAL
Formát tisku

* Jedná se o orientační ceny, které se mohou lišit a jsou uvedeny bez DPH a náklady na dopravu.Vyhrazujeme si právo na změnu cen a podmínek bez předchozího upozornění.