Päťhviezdičkový servis

Komfort

Srdcom päťhviezdičkového servisu DEWALT je sieť päťhviezdičkových servisov, ktoré sú rozmiestnené po celej republike a v ktorých sú vždy k dispozícii špecialisti , ktorí sú stále pripravení odpovedať na Vaše otázky, či sa nachádzate na stavbe alebo mimo nej.

Rýchlosť opravy

Našou prioritou je, aby bolo Vaše náradie opäť schopné práce. Vzhľadom k dobrej dostupnosti náhradných dielov, väčšina opráv netrvá viac ako 48 hodín a pre menšie urgentné opravy poskytujeme opravy „ na počkanie“.

Najvyššia kvalita

Všetky opravy sa vykonávajú zaškolenými technikmi DEWALT a všetky opravy sa podporujú našou 90-dennou zárukou. Každú opravu DEWALT sprevádza „štítok spokojnosti zákazníka“, na ktorom sú uvedné všetky vykonané práce a kontaktné údaje na firmu DEWALT, čo zaručuje Vašu 100% spokojnosť s opravou.

Originálne náhradné diely

Všetky diely, ktoré sa používajú pri opravách sú originálne DEWALT diely, čo vždy zaručuje najvyššiu kvalitu a presnosť.

On-Line Servis

Tieto webové stránky poskytujú informácie o našich službách pre zákazníkov ako napr. adresy predajcov a servisov, odpovede na Vaše otázky, technické informácie, informácie o náhradných dieloch, záručnej politike a recyklovaní starého náradia. Možete nám klásť otázky alebo nás priamo kontaktovať.